CZY BRĄZOWY DO MNIE PASUJE?

Nie bądźcie szybcy w sprzeciwianiu się - nie, nie brązowy. Dla każdej kobiety istnieje taki odcień brązu, który wydobywa z niej piękno, szlachetność i elegancję. Wybierzmy nasz brązowy kolor dla naszych ubrań. Pomoże nam w tym katalog Petera Hahna.

Jesienią i zimą w Twojej szafie dominują kolory natury, w tym brąz. Jest na to wytłumaczenie: tworzenie skojarzeń z ziemią, drewnem, świeżym chlebem, ciepłym i zmysłowym brązowym kolorem budzi uczucia bezpieczeństwa i spokoju, pomaga przezwyciężyć stres i moping.

Jak wyobrażasz sobie kolor brązowy? Czy jest to koniak, maślanka, orzech laskowy, kawa, wielbłąd, piasek, czekolada? Brąz ma tak wiele odcieni, że z pewnością znajdzie się odcień pasujący do każdego typu urody. Dowiedzmy się, jakim typem brązu jesteś. Pomoże nam w tym katalog Petera Hahna.

1. JAK WYBRAĆ SWÓJ WŁASNY ODCIEŃ BRĄZU

Brąz powstaje w wyniku zmieszania trzech podstawowych kolorów: niebieskiego, żółtego i czerwonego. W zależności od tego, który z tych trzech kolorów dominuje, powstaje cieplejszy lub chłodniejszy odcień, żółtawo-czerwony lub niebieskawo-brązowy

Kobiety wiosenne i jesienne (złoty odcień skóry, rudawy odcień włosów) stawiają na ciepłe odcienie brązu. Zawierają one dużą ilość żółtych lub czerwonych niuansów. Ciepłe odcienie brązu to złoty piasek, camel (wielbłąd), kawa z mlekiem, terakota, ochra, czerwień, kolor niefarbowanej wełny.

Zimne odcienie brązu z przewagą niebieskiego pigmentu - takie jak taupe (kolor opalu), mastyks, kakao, czekolada, szaro-beżowy, ziemisty - będą pasować kobietom o typie letnim i zimowym.

Wskazówka: Jeśli nie jesteś pewien, jaki typ kolorystyczny pasuje do Ciebie, nasz konsultant ds. kolorów i stylu może Ci pomóc. Zadaj pytanie: tamez@yandex.ru.

2. JAK DOBRAĆ BRĄZ

Brązowe odcienie są prawdziwym cudem, mogą tworzyć harmonijne arcydzieła kolorystyczne z prawie wszystkimi kolorami. W tym sezonie modne jest łączenie brązu z błękitem, od granatu po błękit nieba. Połączenie brązu i błękitu wywołuje przyjemne skojarzenia: piasek i morze, nocne niebo i góry, ocean i łódź. Duet brązu i błękitu tworzy eleganckie i ekskluzywne stylizacje, zarówno w stylu casualowym, jak i wieczorowym. Zobacz, jak klienci katalogu Petera Hahna łączą odcienie.

3. KONTRASTUJĄCE POŁĄCZENIE BRĄZU

Brąz jest świetny do zabawy kontrastami. Można go naprawdę "rozdmuchać" przy odpowiednim uzupełnieniu. Wybierz kontrastujące odcienie brązu.

Sam brąz łagodzi wygląd i tworzy harmonijny kontrapunkt dla ekscytujących, jaskrawych kolorów. Spróbujcie założyć przytulny żakiet PORTRAY BERLIN w pysznym czekoladowym odcieniu z jasnym dodatkiem, takim jak bluzka lub szalik w kolorze fioletowym, pomarańczowym, rdzawoczerwonym, terakotowym lub w odcieniu marsala. Takie połączenie brązowych kolorów odświeży wygląd i stworzy zapierający dech w piersiach efekt. Wybierz szlachetny kolor brązowy z katalogu Peter Hahn.

4. POŁĄCZENIE BRĄZU Z LEO-PRINT, ZEBRA & CO

Ze względu na naturalny charakter brązu, projektanci łączą go z naturalnymi printami - od lamparta i zebry, po krokodyla i tygrysa. Naturalne kolory zwierząt doskonale współgrają z odcieniami brązu. Brąz, bardziej niż jakikolwiek inny kolor, jest w stanie "okiełznać" wzorce dzikiej przyrody.

Wskazówka: Użyj tego samego odcienia brązu w połączeniu z podstawowym tonem zwierzęcego nadruku; w ten sposób stworzysz harmonijny duet.

5. BRĄZOWY W TONACJI

W tym sezonie szczególnie modne jest łączenie różnych odcieni brązu. Połącz ciepłe odcienie brązu, jeśli jesteś typem wiosny lub jesieni, i chłodne odcienie brązu, jeśli należysz do typu kolorystycznego lata lub zimy.

Wskazówka: Mix brązowe odcienie w All-over wygląd z różnych wzorów i faktur tkanin, otrzymasz bardzo malownicze spojrzenia.